Stránka se načítá
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaCIS → Kontakty
iduzel: 17988
idvazba: 22290
šablona: stranka
čas: 30.9.2022 13:56:40
verze: 5160
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 17988
idvazba: 22290
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'cis.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakty'
iduzel: 17988
path: 1/17948/17952/17951/17988
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

 

Vedoucí centra

Ing. Eva Dibuszová, Ph.D.
tel.: (+420) 22044-3071
mobil: (+420) 739 249 136

Ing. Markéta Zeithamováhospodář tel.: (+420) 22044-3080
Marketa.Zeithamova@vscht.cz 

Knihovní služby

Mgr. Marta Jílková
akvizice českých a zahraničních knih, akvizice českých a zahraničních časopisů
Marta.Jilkova@vscht.cz

Ing. Jiří Jirát, Ph.D.
zpřístupnění a správa elektronických zdrojů
tel.: (+420) 22044-4393

Dana Rudolfová
revize ústavních knihoven
tel.: (+420) 232 002 411
mobil: (+420) 734 264 166

Irena Drhová, DiS.
mateřská dovolená

Ing. Anna Motejlková
mateřská dovolená

Nakladatelské služby

Mgr. Zuzana Steklá
koordinace vydavatelských služeb, komunikace s autory
tel.: (+420) 22044-4342
Zuzana.Stekla@vscht.cz

Ing. Šárka Vršníková
redakce
tel.: (+420) 220 44 3031
Sarka.Vrsnikova@vscht.cz

Bc. Martina Bubeníková
administrativní podpora Vydavatelství 
tel.: (+420) 220 44 4342
Martina.Bubenikova@vscht.cz

Ilona Bártlová
sekretariát, distribuce a prodej
tel.: (+420) 22044-3211

Petr Sivák
sklad publikací
tel.: (+420) 22044-4323

Grafické služby

Mgr. Dana Husníková
DTP
tel.: (+420) 22044-4413

Jan Žalud
DTP
tel.: (+420) 22044-3053

IT služby

Mgr. Miroslav Šimek
CIS IT, technická podpora studijního systému
tel.: (+420) 22044-4289

Ing. Jan Horníček
CIS IT, správa systémů
tel.: (+420) 22044-4155

Ing. Martin Mastný
CIS IT, e-learning
tel.: (+420) 22044-3755

Ondřej Ruml
CIS IT, e-learning
tel.: (+420) 22044-4429

Tomáš Mládek
CIS IT, mobilní aplikace EMIL

Mudr. Mgr. Denys Chaplyhin
CIS IT, repozitář

Mgr. Jan Kříž
editace webových stránek
tel.: (+420) 22044-3799
Jan2.Kriz@vscht.cz

Aktualizováno: 3.5.2022 15:47, Autor: Šárka Vršníková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá CIS VŠCHT Praha, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi